RED CHEDDAR PEYNİRİ

(220 G)

Avrupa'nın peynir ve tereyağ ustası President, 85 yılı aşkın deneyimi ile son derece kaliteli, benzersiz lezzetteki ürünleri tüketici beğenisine sunmaya devam ediyor. Büyük bir ustalık ve titizlikle üretilen, en az 9 ay olgunlaştırılan ve cheddar aromasını yoğun olarak deneyimleyeceğiniz President Red Cheddar ürünü ile karşınızda!

Adını İngiltere’nin Somerset Cheddar kasabasından alan Cheddar Peyniri, inek sütünden imal edilen 12. Yüzyıldan beri tüketilen sert ve yağlı bir peynir çeşididir. Olgunlaştırılan Cheddar peynirinin yapısı ve lezzeti olgunlaştırma seviyesine göre farklılık göstermektedir. Cheddar peynirleri tat açısından 4 farklı tipe ayrılır; hafif, orta, keskin ve ekstra keskin. 3-24 ay arası olgunlaştırılan Cheddar peyniri, olgunlaşma süresi uzadıkça daha keskin ve yoğun bir tada ulaşır. President Red Cheddar peyniri ise, en az 9 ay olgunlaştırılmış keskin ve aromatik bir tada sahiptir. 

President Red Cheddar peyniri pratik ve lezzetli atıştırmalık isteyenlere ya da ansızın gelen misafirlerine eşsiz lezzet sunmak isteyen tüketicilere benzersiz bir lezzet deneyimi sunacak.

BESİN DEĞERLERİ

Enerji (kj ve kcal) 1666/402
Yağ (g) 33,5
Doymuş Yağ (g) 21,8
Karbonhidrat (g) 0,1
Şekerler (g) 0,1
Protein (g) 25,0
Tuz (g) 1,8
Kalsiyum (mg) 700

DİĞER ÜRÜNLERİMİZ

President Taze Peynir
PRESIDENT TAZE PEYNİR 180 g.
President Kaşar Peyniri
PRESIDENT KAŞAR PEYNİRİ 400 g.
President Blok Mozzarella
PRESIDENT BLOK MOZZARELLA 600 g.
President Cheddarlı Krem Peynir
PRESIDENT CHEDDARLI KREM PEYNİR 270 g